Počet položek: 0 0,00 Kč
WIFIPROFI.CZ s.r.o.
školení MikroTik a sítí, prodej konstrukcí a vybavení vysílačů pro profesionály a ISP

OPTIX SC/APC-LC patch cord 09/125 10m duplex G657A 1,8mm

kliknutím zvětšíte
OPTIX SC/APC-LC patch cord 09/125 10m duplex G657A 1,8mm
ks
Kód:PV:PV216517
Cena s DPH : 415,27 Kč
Cena bez DPH : 343,20 Kč
Přepočtená cena:16,42 EUR
Přepočtená cena bez DPH:13,57 EUR
DPH:21 %
Sklad:0 ks
ImportID: 218794
nasobek: 1
Hmotnost: 0 kg

Váš dotaz OPTIX SC/APC-LC patch cord 09/125 10m duplex G657A 1,8mm

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
     Více informací

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam
Copyright © shop5.wifiprofi.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© shop5.wifiprofi.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace