Počet položek: 0 0,00 Kč
WIFIPROFI.CZ
školení MikroTik a sítí, prodej vybavení vysílačů pro profesionály a ISP

Adex

Výrobce: Řadit podle:
Filtr dostupnosti
Položek na stranu: Zobrazení:
ADEX optický patch cord, SCupc/SCupc, SM 9/125, Duplex, 2m
Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto singlemode 9/125 vlákno a je ...
Dostupnost: na objednávku
ks
Cena bez DPH:135,60
Cena s DPH164,08
6,73 EUR
ADEX DROP FTTx 4 optická vlákna singlemode 9/125, G.657A BLACK LSOH 1000M
Optický singlemódový 4 vláknový univerzální (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTx ...
Dostupnost: na objednávku
ks
Cena bez DPH:7,80
Cena s DPH9,44
0,39 EUR
ADEX optický patch cord, LCupc/SCapc, SM 9/125, Duplex, 5m
Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto singlemode 9/125 vlákno a je ...
Dostupnost: na objednávku
ks
Cena bez DPH:163,20
Cena s DPH197,47
8,10 EUR
ADEX DROP FTTx 4 optická vlákna singlemode 9/125, G.657A BLACK LSOH metráž
Optický singlemódový 4 vláknový univerzální (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTx ...
Dostupnost: na objednávku
ks
Cena bez DPH:6 600,00
Cena s DPH7 986,00
327,63 EUR
ADEX 1,25Gb BIDI/WDM SFP modul OPB1250-5320NCR, SM, 20km, LC - part B
WDM SFP(Mini GBIC) modul určený pro zařízení s SFP portem.. Modul má optický 1000BASE BX ...
Dostupnost: na objednávku
ks
Cena bez DPH:842,40
Cena s DPH1 019,30
41,82 EUR
ADEX 1,25Gb BIDI/WDM SFP modul OPB1250-3520NCR, SM, 20km, LC - part A
WDM SFP(Mini GBIC) modul určený pro zařízení s SFP portem. Modul má optický 1000BASE BX port ...
Dostupnost: skladem
ks
Cena bez DPH:541,20
Cena s DPH654,85
26,87 EUR
ADEX optický patch cord, LCupc/SCupc, SM 9/125, Duplex, 2m
Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto singlemode 9/125 vlákno a je ...
Dostupnost: na objednávku
ks
Cena bez DPH:142,80
Cena s DPH172,79
7,09 EUR
ADEX optická spojka, 9/125 OS1, SCapc/SCapc, duplex
Adex optická Apc spojka SC-SC - Duplex
Dostupnost: skladem
ks
Cena bez DPH:17,40
Cena s DPH21,05
0,86 EUR

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace