Počet položek: 0 0,00 Kč
WIFIPROFI.CZ s.r.o.
školení MikroTik a sítí, prodej konstrukcí a vybavení vysílačů pro profesionály a ISP

Adex

Výrobce: Řadit podle: Položek na stranu: Zobrazení:
ADEX 1,25Gb BIDI/WDM SFP modul OPB1250-5320NCR, SM, 20km, LC - part B
WDM SFP(Mini GBIC) modul určený pro zařízení s SFP portem.. Modul má optický 1000BASE BX ...
ks
Cena bez DPH:842,40
Cena s DPH1 019,30
37,23 EUR
ADEX 1,25Gb BIDI/WDM SFP modul OPB1250-3520NCR, SM, 20km, LC - part A
WDM SFP(Mini GBIC) modul určený pro zařízení s SFP portem. Modul má optický 1000BASE BX port ...
Dostupnost: skladem
ks
Cena bez DPH:541,20
Cena s DPH654,85
23,92 EUR
ADEX DROP FTTx 4 optická vlákna singlemode 9/125, G.657A BLACK LSOH 1000M
Optický singlemódový 4 vláknový univerzální (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTx ...
ks
Cena bez DPH:7,32
Cena s DPH8,86
0,32 EUR
ADEX optická spojka, 9/125 OS1, SCapc/SCapc, duplex

Dostupnost: skladem
ks
Cena bez DPH:16,68
Cena s DPH20,18
0,74 EUR
ADEX LC-SC/APC Optický patch cord 09/125 5m duplex
Optický patchkabel LC-SC/APC SM 5 m, LSZH, duplexní
ks
Cena bez DPH:160,80
Cena s DPH194,57
7,11 EUR
Copyright © shop5.wifiprofi.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© shop5.wifiprofi.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace