Počet položek: 0 0,00 Kč
WIFIPROFI.CZ s.r.o.
školení MikroTik a sítí, prodej vybavení vysílačů pro profesionály a ISP

MikroTik SFP+ modul S+31DLC10D, SM, 10km, 10Gbit

kliknutím zvětšíte
MikroTik SFP+ modul S+31DLC10D, SM, 10km, 10Gbit
ks
Kód:PV:PV099731
Výrobce:MikroTik
Cena s DPH : 3 367,19 Kč
Cena bez DPH : 2 782,80 Kč
Přepočtená cena:128,72 EUR
Přepočtená cena bez DPH:106,38 EUR
DPH:21 %
Sklad:0 ks
PartNo: S+31DLC10D
ImportID: 100841
nasobek: 1
Hmotnost: 0 kg
To complement MikroTik SFP+ cage equipped devices, we are now offering two 10Gbit SFP+ optical fiber transceivers that are compatible and tested with our products. S+31DLC10D is a 10Gbit SFP+ transceiver with a 1310nm Dual LC connector, S+for up to 10 kilometer Single Mode fiber connection Units are tested and compatible with CCR1036-8G-2S+ and CCR1036-8G-2S+EM. Units are compatible with non-MikroTik SFP+ devices as well. Datasheet here: http://www.mikrotik.com/download/share/SFP2.pdf

Váš dotaz MikroTik SFP+ modul S+31DLC10D, SM, 10km, 10Gbit

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
     Více informací

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam
Copyright © shop5.wifiprofi.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© shop5.wifiprofi.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace