Počet položek: 0 0,00 Kč
WIFIPROFI.CZ s.r.o.
školení MikroTik a sítí, prodej vybavení vysílačů pro profesionály a ISP

pigtail a spojky

Výrobce: Řadit podle: Položek na stranu: Zobrazení:
propojovací pigtail SC
propojovací pigtail SC
ks
Cena bez DPH:76,80
Cena s DPH92,93
3,65 EUR
ADEX optický patch cord, LCupc/SCupc, SM 9/125, Duplex, 2m
Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto singlemode 9/125 vlákno a je ...
Dostupnost: skladem
ks
Cena bez DPH:128,40
Cena s DPH155,36
6,11 EUR
ADEX optická spojka, 9/125 OS1, SCapc/SCapc, duplex

Dostupnost: skladem
ks
Cena bez DPH:15,60
Cena s DPH18,88
0,74 EUR
OPTIX SC/APC-LC patch cord  09/125 10m duplex G657A 1,8mm
ks
Cena bez DPH:344,40
Cena s DPH416,72
16,39 EUR
OPTIX SC/APC-LC patch cord  09/125 15m duplex G657A 1,8mm
ks
Cena bez DPH:507,60
Cena s DPH614,20
24,15 EUR
OPTIX SC/APC-LC patch cord  09/125 7m duplex G657A 1,8mm
ks
Cena bez DPH:256,80
Cena s DPH310,73
12,22 EUR

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace