Počet položek: 0 0,00 Kč
WIFIPROFI.CZ s.r.o.
Prodej konstrukcí a vybavení vysílačů pro profesionály a ISP

OPTIKA

Výrobce: Řadit podle: Položek na stranu: Zobrazení:
FO 22 - vnitřní rozvaděč-vana pro spojení-uložení 12vláken
FO 22 - vnitřní rozvaděč-vana pro spojení-uložení 12vláken
Cena bez DPH:957,60
Cena s DPH1 158,70
45,02 EUR
propojovací pigtail SC
propojovací pigtail SC
Cena bez DPH:76,80
Cena s DPH92,93
3,61 EUR
X11SSV-M4 Xeon E3-1515v5 (45W,4c.@2,2GHz, akt.IrisPro850), PCI-E16,4GbE,2SO-DDR4, 4sATA,M.2,mITX~
Intel Xeon processor E3-1515M v5 (Skylake-H - 4core a HT, 2,8GHz~3.7GHz, 35~45W) Aktivní chladič ...
Cena bez DPH:27 360,00
Cena s DPH33 105,60
1 286,15 EUR
MikroTik SFP optický modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G (pár)
WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují ...
Dostupnost: skladem
ks
Cena bez DPH:1 365,60
Cena s DPH1 652,38
64,19 EUR
ADEX 1,25Gb BIDI/WDM SFP modul OPB1250-5320NCR, SM, 20km, LC - part B
WDM SFP(Mini GBIC) modul určený pro zařízení s SFP portem.. Modul má optický 1000BASE BX ...
Cena bez DPH:842,40
Cena s DPH1 019,30
39,60 EUR
ADEX 1,25Gb BIDI/WDM SFP modul OPB1250-3520NCR, SM, 20km, LC - part A
WDM SFP(Mini GBIC) modul určený pro zařízení s SFP portem. Modul má optický 1000BASE BX port ...
Dostupnost: skladem
ks
Cena bez DPH:541,20
Cena s DPH654,85
25,44 EUR
MikroTik SFP modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbit
MikroTik SFP modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbit OVERVIEW S-RJ01 is RJ45 SFP 10/100/1000M copper ...
Dostupnost: skladem
ks
Cena bez DPH:556,80
Cena s DPH673,73
26,17 EUR
ADEX LC-SC Optický patch cord 09/125 2m duplex
Optický patchkabel LC-SC SM 2m, LSZH, duplexní
Dostupnost: skladem
ks
Cena bez DPH:133,20
Cena s DPH161,17
6,26 EUR
Copyright © shop5.wifiprofi.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© shop5.wifiprofi.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace