Počet položek: 0 0,00 Kč
WIFIPROFI.CZ s.r.o.
školení MikroTik a sítí, prodej konstrukcí a vybavení vysílačů pro profesionály a ISP

OPTIKA

Výrobce: Řadit podle: Položek na stranu: Zobrazení:
FO 22 - vnitřní rozvaděč-vana pro spojení-uložení 12vláken
FO 22 - vnitřní rozvaděč-vana pro spojení-uložení 12vláken
ks
Cena bez DPH:957,60
Cena s DPH1 158,70
42,32 EUR
propojovací pigtail SC
propojovací pigtail SC
ks
Cena bez DPH:76,80
Cena s DPH92,93
3,39 EUR
MikroTik SFP optický modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G (pár)
WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují ...
Dostupnost: skladem
ks
Cena bez DPH:1 438,80
Cena s DPH1 740,95
63,58 EUR
ADEX 1,25Gb BIDI/WDM SFP modul OPB1250-5320NCR, SM, 20km, LC - part B
WDM SFP(Mini GBIC) modul určený pro zařízení s SFP portem.. Modul má optický 1000BASE BX ...
ks
Cena bez DPH:842,40
Cena s DPH1 019,30
37,23 EUR
ADEX 1,25Gb BIDI/WDM SFP modul OPB1250-3520NCR, SM, 20km, LC - part A
WDM SFP(Mini GBIC) modul určený pro zařízení s SFP portem. Modul má optický 1000BASE BX port ...
Dostupnost: skladem
ks
Cena bez DPH:541,20
Cena s DPH654,85
23,92 EUR
MikroTik SFP modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbit
MikroTik SFP modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbit OVERVIEW S-RJ01 is RJ45 SFP 10/100/1000M copper ...
Dostupnost: skladem
ks
Cena bez DPH:586,80
Cena s DPH710,03
25,93 EUR
ADEX LC-SC Optický patch cord 09/125 2m duplex
Optický patchkabel LC-SC SM 2m, LSZH, duplexní
Dostupnost: skladem
ks
Cena bez DPH:140,40
Cena s DPH169,88
6,20 EUR
Tracom 19" Optická vana  24xSC šedá
19" Optická vana 24xSC šedá Hloubka vany 25cm. Váha vany s kazetami 2,3kg; čelo vany 200g.
Dostupnost: skladem
ks
Cena bez DPH:776,40
Cena s DPH939,44
34,31 EUR
ADEX optická spojka, 9/125 OS1, SCapc/SCapc, duplex

Dostupnost: skladem
ks
Cena bez DPH:16,68
Cena s DPH20,18
0,74 EUR
OPTIX SC/APC-LC patch cord  09/125 10m duplex G657A 1,8mm
ks
Cena bez DPH:343,20
Cena s DPH415,27
15,17 EUR
Copyright © shop5.wifiprofi.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© shop5.wifiprofi.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace