Počet položek: 0 0,00 CZK
WIFIPROFI.CZ s.r.o.
Prodej konstrukcí a vybavení vysílačů pro profesionály a ISP

ADEX 1,25Gb BIDI/WDM SFP modul OPB1250-3520NCR, SM, 20km, LC - part A

kliknutím zvětšíte
ADEX 1,25Gb BIDI/WDM SFP modul OPB1250-3520NCR, SM, 20km, LC - part A
ks
Kód:PV:PV059672
Výrobce:Adex
Cena s DPH : 654,85 CZK
Cena bez DPH : 541,20 CZK
Přepočtená cena:25,84 EUR
Přepočtená cena bez DPH:21,36 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladem
Sklad:1 ks
Záruka: 24
PartNo: OPB1250-3520NCR
ImportID: 60676
nasobek: 1
Hmotnost: 0 kg
WDM SFP(Mini GBIC) modul určený pro zařízení s SFP portem. Modul má optický 1000BASE BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s jedním LC konektorem. Zařízení využívá vlnové délky 1310/1550nm a je určené pro linky o maximální délce 20km. Modul se používá v kombinaci s ADEX OPB1250-5320 případně jiným zařízením využívajícím vlnové délky 1550/1310.

Optické prvky ADEX jsou kompatibilní s výrobci: Cisco, HP, TP-Link, 3Com, Allied Telesis, D-Link, Netgear, Zyxel, Planet, SMC, TrendNet, Mikrotik

Váš dotaz ADEX 1,25Gb BIDI/WDM SFP modul OPB1250-3520NCR, SM, 20km, LC - part A

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam
Copyright © shop5.wifiprofi.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© shop5.wifiprofi.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace